Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Dagmar Karsten 1906

Olje på lerret
145x64
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -06

Påtegnet med tittel på lapper på baksiden, på blindrammen: "Dagmar Karsten".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 65.
Nasjonalgalleriet, Oslo og Trondhjems Kunstforening 1976, kat.nr. 10.
Henie-Onstad Kunstsenter 1995, kat.nr. 5.
Blaafarveværket 1996.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000

Tilslag NOK 400 000