Karsten, Ludvig(1876-1926)
Dagmar Karsten 1906
Olje på lerret
145x64
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -06
Påtegnet med tittel på lapper på baksiden, på blindrammen: "Dagmar Karsten".
Kunstnernes Hus, Oslo 1937, kat.nr. 65.
Nasjonalgalleriet, Oslo og Trondhjems Kunstforening 1976, kat.nr. 10.
Henie-Onstad Kunstsenter 1995, kat.nr. 5.
Blaafarveværket 1996.
Vurdering
NOK 400 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 400 000