Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Kielland, Kitty (1843-1914)
Sydenden av Tyin 1902

Olje på lerret
63x109
Signert og datert nede t.h.: Kitty L Kielland. 1902.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 210 000