Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
Sydenden av Tyin 1902

Olje på lerret
63x109
Signert og datert nede t.h.: Kitty L Kielland. 1902.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 210 000