Kielland, Kitty(1843-1914)
Strandbilde, fra Jæren
Olje på lerret
33x41,5
Signert nede t.v.: K- LK
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen
Påtegnet samme sted: Kitty Kielland "Fra Jæren"
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 82 000