Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Kielland, Kitty (1843-1914)
Strandbilde, fra Jæren

Olje på lerret
33x41,5
Signert nede t.v.: K- LK

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen
Påtegnet samme sted: Kitty Kielland "Fra Jæren"

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 82 000