Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
Strandbilde, fra Jæren

Olje på lerret
33x41,5
Signert nede t.v.: K- LK

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen
Påtegnet samme sted: Kitty Kielland "Fra Jæren"

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 82 000