Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
80x120
Signert nede t.h.: Morten Müller.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000