Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Müller, Morten (1828-1911)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
80x120
Signert nede t.h.: Morten Müller.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 52 000