Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Gammel blomst 1998

Olje på lerret
60,5x50
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Weidemann 98 Gammel Blomst

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000