Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Merton, Erling(1898-1967)
Oppstilling med krysantemum 1926

Olje på lerret
65x50
Signert og datert nede t.h.: E. Merton -26.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000