Merton, Erling(1898-1967)
Oppstilling med krysantemum 1926
Olje på lerret
65x50
Signert og datert nede t.h.: E. Merton -26.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
65x50
Vurdering