Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Uten tittel I 1981

Olje på lerret
50x87
Signert og datert nede t.v.: Gullvåg -81

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: Håkon Gullvåg 1981 uten tittel I
Montert med tre lerreter: 50x63, 26,5x23 og 23,5x23

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00