Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Komposisjon 1997-99

Olje på lerret
70x60
Signert nede t.v.: Gullvåg

Signert og datert på baksiden av lerretet: Gullvåg 97-99

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 54 000