Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Gullvåg, Håkon (1959-)
Komposisjon 1997-99

Olje på lerret
70x60
Signert nede t.v.: Gullvåg

Signert og datert på baksiden av lerretet: Gullvåg 97-99

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000