Olje på lerret
39x51
Signert nede t.v.: M Moe
Selges til inntekt for Villa SULT.
Kun 5% omkostninger på tilslaget (Kunstavgift).
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på fransk på baksiden, på blindrammen: Marius Moe Avoine en aôut (Havre i august).
Marius S. Moe har utdannelse som elev av maleren Patrick Huse 1994; Statens Kunstakademi, Oslo 1994-1999; Repin Statlige Russiske Kunstakademi, St. Petersburg, Russland 1996-1997 og som mesterstudent, Statens Kunstakademi, Oslo 2002-2003.
Han har hatt 8 separatutstillinger og deltatt på 21 kollektivutstillinger. Han har hatt utsmykningsoppdrag for Royal Caribbean Cruise Line og Radisson Seven Seas Cruises. Han er innkjøpt av Equinors (Statoils) kunstsamlinger i 2005 og Equinors kunstsamlinger i 2018.
Vurdering