Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Barnoin, Henri Alphonse(1882-1940)
Havneparti

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.v.: H. Barnoin

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000