Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Barnoin, Henri Alphonse (1882-1940)
Havneparti

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.v.: H. Barnoin

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 12 000