Barnoin, Henri Alphonse(1882-1940)
Havneparti
Olje på lerret
54x65
Signert nede t.v.: H. Barnoin
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
54x65
Signert nede t.v.: H. Barnoin
Vurdering