Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Jente fra Vaa

Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: H Kihle

Påtegnet med tittel, datert 1942 og signert på baksiden av platen.

Kunstnerforbundet, Oslo 1948, kat.nr. 32.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00