Kihle, Harald(1905-1997)
Jente fra Vaa
Olje på plate
28x35
Signert nede t.h.: H Kihle
Påtegnet med tittel, datert 1942 og signert på baksiden av platen.
Kunstnerforbundet, Oslo 1948, kat.nr. 32.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00