Fjell, Kai(1907-1989)
Adam og Eva 1986
Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 20x28
Signert og datert nede t.h.: K. Fjell -86
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 000
Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 20x28
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering