Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Fjell, Kai (1907-1989)
Adam og Eva 1986

Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 20x28
Signert og datert nede t.h.: K. Fjell -86

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000