Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Baker, Jan (1939-)
Vårkveld 1979

Olje på lerret
90x201
Signert og datert nede t.h.: Jan Baker -79

Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

UTSTILT:

Statens kunstutstilling 1979, kat.nr. 3.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering