Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Baker, Jan(1939-)
Vårkveld 1979

Olje på lerret
90x201
Signert og datert nede t.h.: Jan Baker -79

Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Statens kunstutstilling 1979, kat.nr. 3.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000