P. A. Munchs grav i Roma
Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 492x380 mm Motivet: 270x215 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munch
1927
Woll 680.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 300–4 500EUR 3 000–4 000
Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Tilslag NOK 44 000