Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Harr, Karl-Erik (1940-)
Båten i fjæra

Olje på lerret
80x151
Signert nede t.h.: Karl E Harr

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000