Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Mot uvær, Sæby 1991

Olje på plate
51x100
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne 91

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 9 500