Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ljøsne, Halvdan (1929-2006)
Mot uvær, Sæby 1991

Olje på plate
51x100
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne 91

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering