Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Mot uvær, Sæby 1991
Olje på plate
51x100
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne 91
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 9 500