Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Vikhagen, Håvard(1952-)
Søsken

Olje på lerret
137x158
Signert nede t.h.: H.V.

Malt i 1992.

Henie Onstad Kunstsenter 1998, kat.nr. 33.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 55 000

LITTERATUR: Susanne Rajka: "Dialog", utstillingskatalog Henie Onstad 1998, kat.nr. 33, avbildet s. 31.