Vemren, Hilde(1953-)
Oppstilling med vifte og fruktfat
Olje på lerret
100x75
Signert nede t.v.: H. Vemren
Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
100x75
Signert nede t.v.: H. Vemren
Vurdering
NOK 10 000