Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Vemren, Hilde (1953-)
Oppstilling med vifte og fruktfat

Olje på lerret
100x75
Signert nede t.v.: H. Vemren

Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 11 000