Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Dale i Sunnfjord 1866
Olje på plate
44x77
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: A: Askevold. Dale 7de Aug. 1866.
Askevold var fra Askvoll i Sunnfjord ikke langt fra Dale.
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000