Katalog
Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Visning kat.nr. 1-44: 7. - 15. mai. Kat.nr. 45-84: 21. mai - 2. juni.

Våre lokaler i Gamle Logen, Grev Wedels Plass 2. Man-fre 10.00-18.00, lør & søn 12.00-16.00

Askevold, Anders (1834-1900)
Fra Dale i Sunnfjord 1866

Olje på plate
44x77
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: A: Askevold. Dale 7de Aug. 1866.

Askevold var fra Askvoll i Sunnfjord ikke langt fra Dale.

Kommer for salg torsdag 2. juni 2022 kl 18:00

Vurdering