Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fjordlandskap med folkeliv 1862
Olje på lerret
41,5x43
Signert og datert nede t.v.: A Clarin Nielsen. 1862
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
41,5x43
Vurdering