Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Juvet, Morten (1953-)
Sommerens blå akvarium 1987

Olje på lerret
81x57
Signert og datert nede t.h.: Morten Juvet 1987

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering