Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Juvet, Morten (1953-)
Deja vu 1987

Olje på lerret
76x58
Signert og datert nede t.h.: M. Juvet 87

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering