Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Gammel kone 1879

Olje på lerret
23,5x20
Signert og datert nede t.h.: C. K. 17.5.79.

Thue, nr. 12.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 18 000

LITTERATUR: Oscar Thue (Red. Knut Berg): Christian Krohg, Oslo 1997, kat.nr. 12, omtalt s. 40, avbildet s. 323.