Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Fra fiskerbryggen

Olje på lerret
55x80
Signert nede t.h.: C. Krohg

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00