Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Barucci, Pietro(1845-1917)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
72x130
Signert og påtegnet nede t.v.: P. Barucci. Roma.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00