Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Krefting, Ruth(1900-1987)
Interiør

Olje på plate
30x40
Signert nede t.v.: Ruth Krefting

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 1 000