Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Flatdal i Telemark

Olje på plate
33x40
Signert oppe t.v.: J Rian.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 8 000–12 000

Tilslag NOK 5 000