Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Flatdal i Telemark

Olje på plate
33x40
Signert oppe t.v.: J Rian.

Vurdering
NOK 8 000–12 000

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 5 000