Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Ringen 1968

Serigrafi
Arket: 62x90
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi, 50 eks
Påtegnet med tittel nede på midten

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 35 500