Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Helsing til Ho Chi Minh 1969

Serigrafi
Lysmål: 37,5x51, Motivet: 36x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -69

Nummerert nede t.v.: 182/250
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 16 000