Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Helsing til Ho Chi Minh 1969

Serigrafi
Lysmål: 37,5x51, Motivet: 36x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -69

Nummerert nede t.v.: 182/250
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 16 000