Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Med hav og fjell, og fjord og trange vik 1986

Serigrafi
Lysmål: 64x55, Motivet: 48,5x40,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -86

Påtegnet nede t.v.: serigrafi p.t.
Påtegnet med tittel nede på midten

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 9 000