Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Hausten 1972

Serigrafi
Lysmål: 62x62, Motivet: 60x60
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -72

Påtegnet og nummerert nede t.v.: serigrafi e.t. 17/90
Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 15 500