Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Flo og fjære 1987

Serigrafi
Lysmål: 45x53, Motivet: 43x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -87

Påtegnet nede t.v.: serigrafi p.t.
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 8 500