Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Kleiva, Per (1933-2017)
Flo og fjære 1987

Serigrafi
Lysmål: 45x53, Motivet: 43x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -87

Påtegnet nede t.v.: serigrafi p.t.
Påtegnet med tittel nede på midten

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 8 500