Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Dame med parasoll og pike med hund i bånd ved romleir 1876

Olje på lerret
42x77
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl. 1876.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Hans Dahl 1876. Bergen

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00