Dahl, Hans(1849-1937)
Dame med parasoll og pike med hund i bånd ved romleir 1876
Olje på lerret
42x77
Signert og datert nede t.v.: Hans Dahl. 1876.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Hans Dahl 1876. Bergen
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00