Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Portrett av forfatteren Johannes V. Jensen 1908

Olje på plate
85x51
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 08

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.
Johannes V. Jensen mottok Nobelprisen i litteratur i 1944.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 6 000