Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Portrett av forfatteren Johannes V. Jensen 1908
Olje på plate
85x51
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 08
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.
Johannes V. Jensen mottok Nobelprisen i litteratur i 1944.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000