Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Hus i kystlandskap

Olje på plate
25x32
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 10 000