Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Mann med hatt 1886

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 86

Antagelig Thommessen, redaktør av VG og Tidens Tegn.

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering

Tilslag NOK 11 500