Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Mann med hatt 1886

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 86

Antagelig Thommessen, redaktør av VG og Tidens Tegn.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 11 500