Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Mann med hatt 1886
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 86
Antagelig Thommessen, redaktør av VG og Tidens Tegn.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 11 500