Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Schjøth, Claus Th.(1852-)
Dampskip i rom sjø 1884

Olje på lerret
24x36
Signert og datert nede t.v.: C Schjöth 84

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: 640 C Schjöth px. Marine.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 2 000