Schjøth, Claus Th.(1852-)
Dampskip i rom sjø 1884
Olje på lerret
24x36
Signert og datert nede t.v.: C Schjöth 84
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: 640 C Schjöth px. Marine.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 2 000