Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Impression de la nature 1986

Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Tilslag NOK 170 000