Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Vinterlandskap 1903
Olje på lerret
55x91
Signert og datert nede t.v.: G Stenersen 03
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
55x91
Vurdering