Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Småbåthavn 1924

Olje på plate
48x68
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1924.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 10 000