Ulving, Even(1863-1952)
Hesjing
Olje på lerret
53x78
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
53x78
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering