Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Ulving, Even(1863-1952)
Hesjing

Olje på lerret
53x78
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000