Skredsvig, Christian(1854-1924)
Gås med utspente vinger
Olje på mahogniplate
36x27
Signert nede t.v.: Skredsvig
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på mahogniplate
36x27
Signert nede t.v.: Skredsvig
Vurdering