Haaland, Lauritz(1855-1938)
En uthavn 1896
Olje på lerret
44,5x66
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 96.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
44,5x66
Vurdering