Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Müller, Morten(1828-1911)
Fisker ved fossestryk 1869

Olje på lerret
26x40
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller. 69.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 8 500