Müller, Morten(1828-1911)
Fisker ved fossestryk 1869
Olje på lerret
26x40
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller. 69.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
26x40
Vurdering