Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Fjordlandskap
Olje på lerret
36x58
Signert nede t.v.: S. Jacobsen
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
36x58
Vurdering