Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Fjordlandskap

Olje på lerret
36x58
Signert nede t.v.: S. Jacobsen

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 10 000