Nordenberg, Bengt(1822-1902)
Lekende barn 1878
Olje på lerret
36,5x31
Signert og datert nede t.v.: B. Nordenberg 78.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
36,5x31
Vurdering