Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Nordenberg, Bengt(1822-1902)
Lekende barn 1878

Olje på lerret
36,5x31
Signert og datert nede t.v.: B. Nordenberg 78.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 12 000