Sørensen, Henrik(1882-1962)
Fransk landskap 1920
Olje på plate
45x55
Signert og datert nede t.v.: HS 20
Angivelig landskap ved Poigny, utenfor Versailles.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
45x55
Vurdering
NOK 7 000–9 000