Tobiasse, Théo(1927-2012)
Et svakt minne ligger mellom ordene
Litografi
Arket: 57x77, Motivet: 51x70
Signert nede t.h.: Th. Tobiasse
Nummerert nede t.v.: 61/150
Påtegnet med tittel på fransk i trykket: Un souvenir opaque laisse entre les mots
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 1 000