Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Tobiasse, Théo (1927-2012)
Innbildningen av en stille sang

Litografi
Lysmål: 72x54, Motivet: 70x51
Signert nede t.h.: Th Tobiasse

Nummerert nede t.v.: 61/150
Påtegnet med tittel på fransk i trykket: Le chant du silence devant l'imaginaire

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 000