Katalog
Kunst på papir

Nettauksjon 1. juni – 13. juni 2022

Visning 9.-13. juni

Tobiasse, Théo (1927-2012)
Melopee fra Venezia høres ut som en salme

Litografi
Lysmål: 74x51, Motivet: 72x50
Signert nede t.h.: Th. Tobiasse

Nummerert nede t.v.: 61/150
Påtegnet med tittel på fransk i trykket: Melopee de Venise qui sonne comme une psaume

Auksjonert 1. juni – 13. juni 2022

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 000